[MY ENGLISH CLUB ]

 Л.М. ПАЛІЙ
Черкаський медичний коледж

СТИЛІ НАВЧАННЯ І ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

       У наш час термін "глобальна англійська мова набув значного поширення як засіб демонстрації факту, що англійською мовою розмовляють в будь-якій частині світу. Англійська мова більше не є мовою спілкування виключно її носіїв у Великобританії, Північній Америці, Австралії та Новій Зеландії та тих, хто вивчає англійську мову заради спілкування з носіями мови. Англійська мова часто називається міжнародною, адже кількість її носіїв становить близько 1.5 мільярда.

Доповідь представляє дослідження стилів навчання і викладання глобальної англійської мови та має на меті ознайомити викладачів із найбільш доцільними і результативними стилями викладання.

Стиль навчання – це певна послідовність, згідно якої людина організовує свою навчальну діяльність, сприймає, обробляє та пригадує інформацію.

Деякі важливі питання потребують відповіді:

Що мається на увазі під стилем навчання?

Звідки походять стилі навчання?

Чому викладачі іноземної мови повинні  знати про стилі навчання?

Які є типи стилів навчання згідно класифікації доктора Р. Бандлера?

Які методи викладання відповідають різним стилям навчання студентів?

Ваші студенти будуть більш успішними, якщо ваш стиль викладання буде якомога більше відповідати їхньому стилю навчання. Враховуйте стилі навчання студентів у поєднанні з їхніми генетичними особливостями, попереднім навчальним процесом, особливостями культурного і суспільного середовища.